7 ترفند عالی برای دیزاین سرویس بهداشتی

0
1725
7-ترفند-عالی-برای-دیزاین-سرویس-بهداشتی
7-ترفند-عالی-برای-دیزاین-سرویس-بهداشتی

با توجه به پیشرفت کردن علم طراحی، دیزاین کردن فضای های مختلف خانه ها امری ضروری شده است. معمولا خانم ها به این موارد توجه زیادی می کنند. یکی از مهم ترین بخش های هر خانه که باید به دکوراسیون آن جا نیز توجه کرد سرویس بهداشتی ها می باشند. سرویس بهداشتی ها با این حال که فضا های کوچک تری هستند اما داشتن دکوراسیون عالی در این فضا هم می تواند به زیبایی منزل شما کم کند. ما در این مقاله 7 ترفند عالی برای دیزاین سرویس بهداشتی را در اختیار شما عزیزان قرار می دهیم. برای داشتن یک سرویس بهداشتی شیک و جذاب تنها کافی است که با این 7 ترفند آشنا گردید. در این صورت می توانید به صورت کاملا هوشمندانه فضایی را ایجاد کنید که با داشتن متراژ کوچک برای شما بسیار جذاب باشد.

بهترین روش دیزاین سرویس بهداشتی استفاده از شیر آلات دیواری

یکی از مهم ترین و بهترین روش های دیزاین سرویس بهداشتی استفاده کردن از شیرآلاتی دیواری می باشند. درواقع می توان گفت که استفاده کردن از شیر آلات هنگ بهترین گزینه برای سرویس بهداشتی ها می باشند. معمولا متراژ سرویس بهداشتی در اکثر خانه های آپارتمانی کوچک است و این گزینه بسیار مناسب می باشد. مثلا می توان از توالت فرنگی وال هنگ و فلاش تانک ها استفاده کرد. این شیر آلات کمک می کنند که از این فضا استفاده بهینه ای داشته باشید. با توجه به این که شیر آلات هنگ با توجه به بهترین تکنولوژی ها تولید شده اند به جذابیت و شیک بودن این فضا نیز کمک می کنند.

بهترین-روش-دیزاین-سرویس-بهداشتی-استفاده-از-شیر-آلات-دیواری
بهترین-روش-دیزاین-سرویس-بهداشتی-استفاده-از-شیر-آلات-دیواری

تاثیر مدل های جدید آیینه در دکوراسیون سرویس بهداشتی

یکی از مهم ترین مواردی که در دکوراسیون فضا های بزرگ و کوچک استفاده می گردد آیینه است. از زمان های قدیم از آیینه های مختلف در فضا های گوناگون استفاده شده است و امورزه نیز به عنوان یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در درکوراسیون فضا های کوچک تر می باشد. با توجه به کم تر بودن متراژ سرویس بهداشتی ها از آیینه ها استفاده می گردد. هم چنین با توجه به این که از مدرن ترین و جدید ترین گزینه ها در امر دکوراسیون باید استفاده کرد به این علت از آیینه های به روز که متناسب با بخش سرویس بهداشتی هستند باید استفاده کرد. چرا که تاثیر مدل های جدید آیینه در دکوراسیون دستشویی عالی است و تاثیر مثبتی دارند. سایز آیینه ها فرقی ندارد که بزرگ باشند و یا کوچک می توان گفت که همه آیینه ها می توانند تاثیرات بسیرا مثبتی را در امر دکوراسیون و دیزاین دستشویی ها داشته باشند.

تاثیر-مدل-های-جدید-آیینه-در-دکوراسیون-سرویس-بهداشتی
تاثیر-مدل-های-جدید-آیینه-در-دکوراسیون-سرویس-بهداشتی

مدل روشویی کابینتی بهترین ایده برای سرویس دستشویی

همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است و استفاده کردن از شیر آلات هنگ می تواند فضای شما را کم تر اشغال کند، استفاده کردن از روشویی مدل کابینتی هم چنین تاثیری در دستشویی ها دارد. زمانی که شما در دستشویی از مدل روشویی کابینتی استفاده می کنید می توانید به بزرگ تر دیده شدن فضای خود کمک کنید. پس به کار بردن عناصر دیواری بهترین گزینه برای دکوراسیون دستشویی و سرویس بهداشتی ها می باشد. روشویی های مدل کابینتی انواع مختلفی دارند و در اجناس مختلف در بازار ها عرضه می شوند. در سایت اسنپ کالا می توانید انواع مختلف روشویی مدل کابینتی را مشاهده کنید که در رنگ ها و جنس های مختلف به فروش می رسند. در این صورت می توانید به راحتی برای خرید تصمیم گیری کنید.

البته یکی از گزینه های مهم در انتخاب بهترین روشویی مدل کابینتی، رنگ بندی آن ها می باشد. مثلا برخی از آن ها از جنس سنگ و چوب و برخی کلا از جنس سنگ هستند. هر فرد می تواند بسته به سلیقه خود یکی از آن ها را انتخاب کند. پس از خرید حتما متوجه می شوید که مدل روشویی کابینتی بهترین ایده برای سرویس بهداشتی ها می باشد.

مدل-روشویی-کابینتی-بهترین-ایده-برای-سرویس-دستشویی
مدل-روشویی-کابینتی-بهترین-ایده-برای-سرویس-دستشویی

فلش تانک توکار ترفند عالی برای دیزاین سرویس بهداشتی

برخی از عناصری که در سرویس بهداشتی ها استفاده می گردد می تواند دید نامناسبی داشته باشند. مثلا این که از فلاش تانک های روکار در سرویس بهداشتی ها استفاده گردد هم جای زیادی را اشغال می کنند و هم این که نامناسب دیده می شوند. به این علت توصیه می گردد که حتما از فلاش تانک های توکار در سرویس بهداشتی ها استفاده گردد. چرا که فلاش تانک توکار یک ترفند عالی برای دیزاین سرویس بهداشتی ها می باشد. این نوع از فلاش تانک های توکار به صورت مخفی در پشت دیوار سرویس بهداشتی جا گذاری می شوند. این فلاش تانک ها را می توان توسط یک پنل کلید کوچک که بر روی دیوار سرویس بهداشتی نصب شده اند هدایت و کنترل کرد و در زمینه کنترل آن ها هیچ گونه نگرانی نداشته باشید. می توانید بهترین و با کیفیت ترین نوع فلاش تانک های توکار را در سایت اسنپ کالا مشاهده کنید.

فلش-تانک-توکار-ترفند-عالی-برای-دیزاین-سرویس-بهداشتی
فلش-تانک-توکار-ترفند-عالی-برای-دیزاین-سرویس-بهداشتی

دیزاین سرویس بهداشتی با کمد و کابینت

استفاده کردن از انواع کمد و کابینت در جنس های مختلف به داشتن یک سرویس بهداشتی به روز و شیک کمک کند. برخی از افراد به این علت که فضای سرویس بهداشتی فضای کوچکی دارد از کمد ها استفاده نمی کنند و این کار کاملا اشتباه می باشد. چرا که حتما باید سرویس بهداشتی خود را با کمد و کابینت های مختلف دیزاین کند. هم چنین کمد ها کمک می کنند علاوه بر داشتن فضایی جذاب و به روز،  کارایی دستشویی ها را بالا ببرند. می توانید در داخل این کمد و کابینت ها انواع وسایل را جا گذاری کنید و استفاده بهینه از این فضا را داشته باشید. دیزاین سرویس بهداشتی را با کمد و کابینت های جذاب و مقاوم می توانید زیبا تر کنید.

دیزاین-سرویس-بهداشتی-با-کمد-و-کابینت
دیزاین-سرویس-بهداشتی-با-کمد-و-کابینت

توالت فرنگی وال هنگ ترفند عالی برای دیزاین سرویس بهداشتی

امروزه استفاده کردن از توالت فرنگی های وال هنگ بهترین گزینه برای سرویس بهداشتی ها می باشند. این نوع از توالت فرنگی ها فضای بسیار کمتری را اشغال می کنند. با توجه به این که توالت فرنگی وال هنگ را با تکنولوژی های روز تولید می کنند به این دلیل از نظر طراحی هم بسیار زیبا دیده می شوند. طرز نصب کردن توالت فرنگی وال هنگ هم نسبت به توالت فرنگی های معمولی متفاوت است.

در کل می توان بیان کرد که توالت فرنگی وال هنگ یک ترفند عالی برای دیزاین سرویس بهداشتی ها می باشد.

توالت-فرنگی-وال-هنگ-ترفند-عالی-برای-دیزاین-سرویس-بهداشتی-
توالت-فرنگی-وال-هنگ-ترفند-عالی-برای-دیزاین-سرویس-بهداشتی-

  دیزاین سرویس بهداشتی با سنگ مرمر

یکی از مهم ترین موارد تاثیر گذار در جذاب دیده شدن سرویس بهداشتی ها رنگ بندی لوازم موجود در آن فضا می باشد. اگر سرویس بهداشتی شما متراژ کمتری داشته باشد می توانید از رنگ بندی روشن استفاده کنید. استفاده کردن از سنگ های جذاب در دیزاین سرویس بهداشتی می توانید بهرین ترفند جهت دیزاین آن فضا باشد. می توانید از رنگ بندی جذاب و روشن سنگ ها در یوار و کف استفاده کنید. دیزاین سرویس بهدشاتی ها با سنگ مرمر امورزه بسیار رایج شده است. سنگ مرمر یکی از بهترین سنگ هایی می باشد که در بازار ها عرضه می گردد و به علت داشتن جنس عالی و رنگ بندی بسیار جذاب و زیبا بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد و از طرف مشتریان خرید بسیار زیادی دارند.

دیزاین-سرویس-بهداشتی-با-سنگ-مرمر
دیزاین-سرویس-بهداشتی-با-سنگ-مرمر

دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید