معرفی بهترین برند سینک ظرفشویی گرانیتی

0
15421
سینک ظرفشویی گرانیتی سفید
سینک ظرفشویی گرانیتی سفید

توجه به دکوراسیون آشپزخانه همانند دکور پذیرایی مهم و ارزشمند است و باید برای داشتن محیط آشپزخانه شیک و جذاب بیشترین دقت را داشته باشیم. یکی از مواردی که می تواند محیط آشپزخانه شما را متفاوت و مدرن نشان دهد توجه در خرید سینک ظرفشویی می باشد.

امروز انواع سینک ظرفشویی با مدل و جنس های مختلف در بازار وجود دارد. یک سینک گرانیتی شیک و با کیفیت می تواند محیط آشپزخانه شما را فوق العاده جذاب و متفاوت نشان دهد. ما در اینجا می خواهیم در مورد انواع برند های سینک گرانیتی موجود در بازار مطلبی را به شما ارائه دهیم.

سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی یا خارجی؟؟

بسیاری از کسانی که می خواهند اقدام به خرید سینک ظرفشویی گرانیتی کنند یک سوال مشترک دارند “سینک گرانیتی ایرانی بخریم یا خارجی؟ ”

سینک گرانیتی مشگی
سینک گرانیتی مشگی

در این بخش می خواهیم در مورد سینک های گرانیتی ایرانی و خارجی صحبت کنیم و مزایا و معایب آنها رو با هم بررسی کنیم تا شما بتوانید با یک دید باز سینک مورد نظر خود را انتخاب کنید پس با ما همراه باشید.

سینک ظرفشویی گرانیتی خارجی

در چند سال گذشته که استفاده از سینک های آشپزخانه گرانیتی در بین مردم زیاد رایج نبود سینک های گرانیتی از کشور های ایتالیا، چین و ترکیه بیشتر در بازار موجود بود. البته سینک های ایتالیایی را بیشتر برند معروف ایرانی بیمکث وارد بازار ایران می کرد و با نام سینک گرانیتی بیمکث به بازار ارائه می داد. البته تعداد مدل های این برند بسیار محدود بود و بیشتر سینک گرانیتی مشکی ، سفید و طوسی بود.

سینک گرانیتی مشگی دو لگن
سینک گرانیتی مشگی دو لگن

همانند بیمکث، برند اخوان نیز اقدام به فروش سینک گرانیتی خارجی در بین محصولات خود می کرد. سینک گرانیتی اخوان نیز یکی از پر فروش ترین سینک ها در بین برند های خارجی موجود در بازار بود.

عیب بزرگ سینک های گرانیتی خارجی

قیمت سینک های گرانیتی خارجی بزرگترین عیب آنها می باشد.

با توجه به اینکه در داخل ایران مواد اولیه تولید سینک های ظرفشویی گرانیتی به راحتی تولید می شود. و از آنجایی که مقداری از مواد تشکیل دهنده سینک های گرانیتی از معادن کشور بدست می آید و مقدار دیگر نیز در پتروشیمی های کشور در دسترس می باشد برای همین قیمت تمام شده سینک گرانیتی در داخل کشور خیلی پایین تر از سینک های گرانیتی خارجی هست.

سینک ظرفشویی گرانیتی سفید
سینک ظرفشویی گرانیتی سفید

سینک گرانیتی تبریز

در حال حاضر استان آذربایجان با داشتن پتروشیمی و معادن سنگ کوارتز توانسته است بیشترین مرکز تولیدی های سینک آشپزخانه گرانیتی را در خود جای دهد. شهر تبریز از زمان قدیم به عنوان یکی از شهر های صنعتی ایران شناخته می شود این بار هم در صنعت تولید سینک های گرانیتی نیز تقریباً کشور را از واردات سینک های خارجی بی نیاز کرده است.

می توان گفت در حال حاضر شهر های تبریز و ارومیه قطب تولید سینک های کورین و گرانیتی با بهترین کیفیت می باشند.

سینک ظرفشویی گرانیتی
سینک ظرفشویی گرانیتی

برند های معروف سینک گرانیتی خارجی

برند های معتبر تولید کننده سینک آشپزخانه گرانیتی در دنیا خیلی زیاد هستند ما در این بخش تنها به چند مورد اشاره می کنیم ؛

سینک گرانیتی ایرانی
سینک گرانیتی ایرانی

این 4 تا برندی که در بالا اشاره شد همه از بهترین برند های تولید کننده سینک ظرفشویی گرانیتی در سطح دنیا می باشند که با بهره گیری از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه ها و مواد اولیه با کیفیت سینک های خود را به بازار ارائه می دهند.

سینک گرانیتی سفید دو لگن
سینک گرانیتی سفید دو لگن

سینک ظرفشویی گرانیتی ایرانی

خرید سینک گرانیتی ایرانی به چند دلیل رو به افزایش است از دلایل اصلی افزایش می توان به

  • افزایش روز به روز قیمت ارز در کشور
  • وجود مواد اولیه با کیفیت در کشور
  • کیفیت خوب برند های ایرانی سینک گرانیتی
  • گارانتی و خدمات برند های ایرانی
  • متنوع بودن مدل های برند های ایرانی
  • قیمت سینک گرانیتی ارزان ایرانی

اشاره کرد.

سینک گرانیتی مشگی تک لگن
سینک گرانیتی مشگی تک لگن

رنگ بندی سینک های گرانیتی ایرانی

سینک های ظرفشویی گرانیتی ایرانی تنوع رنگ بیشتری هم نسبت به خارجی ها دارد برای مثال برند ایرانی فورمیکا با سفارش مشتری هر رنگی که مشتری درخواست داشته باشد سینک گرانیتی تولید می کند و این یک مزیت بزرگ برای کسانی که می خواهند سینک گرانیتی خرید کنند می باشد.

دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید