شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان

0
3537
شیرآلات قهرمان
شیرآلات قهرمان

شرکت شیرآلات بهداشتی قهرمان از سال 1359 به منظور تولید انواع شیرآلات بهداشتی ساختمان تاسیس شد. آقای قهرمان نیک جو مالک یکی از قدیمی ترین برند های تولیدی شیرآلات ایرانی در کشور می باشد.

کارخانه شیرآلات قهرمان با بهره مندی از متخصصان داخلی و تجهیزات بروز دنیا، در حال حاضر جزو چند برند مطرح تولید شیرآلات ایرانی می باشد.

کیفیت شیرآلات قهرمان      

شیرآلات قهرمان با توجه به قدمت زیاد این برند، و از آنجایی که هر ایرانی به احتمال بسیار زیاد لااقل یکی از مدل های شیرآلات قهرمان را در طول این مدت، استفاده کرده است نیازی به تعریف و تمجید از کیفیت شیرآلات قهرمان باقی نمی ماند. شیرآلات قهرمان برای تضمین کیفیت محصولات خود به مدت 5 سال گارانتی و 15سال خدمات پس ارائه می دهد.

انواع مدل های شیرآلات قهرمان

برند قهرمان همانند همه برند های معروف شیرآلات موجود دربازار، ست کامل شیرآلات رو تولید می کنند. ست شیرآلات قهرمان به ترتیب زیر می باشد؛

 • شیرآلات روشویی قهرمان
 • شیرآلات دوش قهرمان
 • شیرآلات آفتابه قهرمان
 • شیرآلات آشپزخانه قهرمان
 • علم یونیکا دوکاره ، تک کاره
 • شیرآلات کلاسیک
شیرآلات قهرمان مدل اسپانیایی
شیرآلات قهرمان مدل اسپانیایی

شیر روشویی قهرمان

شیرآلات روشویی قهرمان در دو مدل

 • شیرآلات روشویی اهرمی
 • شیرآلات روشویی چشمی

تولید می شود.

شیرآلات اهرمی خود نیز در دومدل

 • شیر روشویی پایه بلند
 • شیر روشویی پایه کوتاه

تولید می شود.

شیرآلات طلایی قهرمان
شیرآلات طلایی قهرمان

شیرآلات روشویی اهرمی قهرمان

شیرآلات روشویی کلاسیک که قبلا استفاده می شد دارای دو عدد مغزی جداگانه برای آب سرد و گرم بود ولی در مورد شیرآلات روشویی اهرمی، به جای مغزی یک عدد کارتریج برای آب و سرد وجود دارد که به وسیله اهرم شما می توانید آب سرد و گرم را انتخاب کنید.

شیرآلات روشویی چشمی

جدی شدن کمبود آب و لزوم بهینه مصرف کردن از یک طرف، رعایت بهداشت و جلوگیری از گسترش میکروب از طرف دیگر مردم را به سمت استفاده از شیرآلات چشمی سوق می دهد.

شیرآلات روشویی چشمی قهرمان باعث صرفه جویی حدودا 60% مصرف آب موقع شستشوی دست و صورت می شود.

شیرآلات الکترونیکی قهرمان با استفاده از برق ؛ باطری و سنسور چشمی که جلوی شیر روشویی نصب می شود کاملا برای استفاده راحت و در دراز مدت مقرون به صرفه است.

شیرآلات قهرمان مدل آنتیک
شیرآلات قهرمان مدل آنتیک

شیر روشویی پایه کوتاه قهرمان

از پرفروش ترین نوع شیرآلات روشویی می توان، شیرهای روشویی پایه کوتاه نام برد این نوع شیر دستشویی یا همان روشویی برای اکثر کابینت روشویی ها قابل نصب می باشد. ارتفاع آبریز شیر های روشویی پایه کوتاه ها ما بین 10 الی 14 سانتی متر است. شیر روشویی پایه کوتاه ارزان تر از پایه بلند ها است.

شیر روشویی پایه بلند قهرمان

برای روشویی های کابینتی که دارای سنگ های روکار هستند، شیر روشویی پایه کوتاه نمی‌توان نصب کرد باید برای این نوع کابینت روشویی ها شیرآلات روشویی پایه بلند که از لحاظ ارتفاع بلندتر هستند نصب شود. ارتفاع شیرآلات روشویی پایه بلند قهرمان حدودا 18 الی 22 سانتی متر است. قیمت شیر روشویی پایه بلند نسبت به پایه کوتاه ها گرانتر می باشد.

شیر دوش ( حمام ) قهرمان

شیرآلات حمام قهرمان تولید شده از بهترین کارتریج و بدنه می باشد که دارای 5 سال گارانتی می باشد. شیرهای دوش اهرمی قهرمان دارای سوپاپ دوش با کیفیت می باشد که می تواند چندین سال بدون هیچ گونه مشکلی در حمام شما کار کند.

شیر آفتابه قهرمان

بی تردید می توان گفت شیرآلات آفتابه قهرمان پر تنوع ترین و شیک ترین مدل ها را بین بقیه برند ها دارد شلنگ های آفتابه قهرمان یکی از با کیفیت ترین و پرفروش ترین شلنگ ها است.

شیرآلات طلایی قهرمان
شیرآلات طلایی قهرمان

شیرآلات آشپزخانه قهرمان

شیرآلات سینک یا همان آشپزخانه قهرمان در چندین مدل تولید می شود که نوع شیرآلات ظرفشویی قهرمان رو می شود به صورت زیر جمع بندی کرد؛

 • شیر ظرفشویی ثابت
 • شیرظرفشویی شلنگ دار
 • شیرظرفشویی علم کوتاه
 • شیرظرفشویی فنری
 • شیر ظرفشویی دوکاره یا تصفیه دار
شیر ظرفشویی قهرمان
شیر ظرفشویی قهرمان

از آنجایی که سلامت و بهداشت جامعه از نظر برند قهرمان در بالاترین سطح اهمیت دارد برای همین تمامی مدل های قهرمان دارای نشان استاندارد کشور می باشد.

گارانتی شیرآلات قهرمان

شیرآلات قهرمان با توجه به کیفیت عالی محصولات خود برای اطمینان مشتریان برای همه شیرآلات خود 5 سال گارانتی و 15 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد. در صورتی که هر کدام از شیرآلات قهرمان دچار مشکل شود کافی است با شماره 021-33895010 تماس بگیرید تا خدمات گارانتی در محل انجام شود و در زمان مدت گارانتی طبق اعلام کارخانه قهرمان هیچ گونه هزینه ای دریافت نمی شود و در صورتی که 5 سال گارانتی هم به پایان رسیده باشد قهرمان 15 سال خدمات پس از فروش ارائه می دهد.

دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید