توالت فرنگی وال هنگ بهترین انتخاب برای سرویس بهداشتی کوچک

0
1637
توالت-فرنگی-وال-هنگ-بهترین-انتخاب-برای-سرویس-بهداشتی-کوچک
توالت-فرنگی-وال-هنگ-بهترین-انتخاب-برای-سرویس-بهداشتی-کوچک

اگر شما نیز به دنبال استفاده کردن بهینه از فضای سرویس بهداشتی هستید بهترین پیشنهاد در این زمینه استفاده کردن از توالت فرنگی وال هنگ می باشد. با توجه به این که امروزه زندگی آپارتمان نشینی رایج شده است و اکثریت منازل آپارتمانی با متراژ های کوچک تر می باشند به این علت در تمامی بخش های خانه ها از تجهیزاتی استفاده می کنند که در سایز های کوچک و ظرافت بیشتری داشته باشند و در عین حال هم شیک و جذاب باشند. معمولا در تمامی بخش ها اعم از سرویس بهداشتی و حمام و آشپزخانه و پذایرایی و… از چنین لوازم و تجهیزاتی استفاده می گردد.

اگر می خواهید که در مورد توالت فرنگی وال هنگ اطلاعاتی کسب کنید می توانید مطالب نوشته شده در بخش های زیر را مطالعه کنید.

آشنایی با مفهوم توالت فرنگی وال هنگ

در اصل باید بیان کرد که مفهوم کلمه وال هنگ، یعنی از دیوار آویزان است. بنابراین می توان از این معنا، نتیجه گیری کرد که توالت فرنگی هایی که بدون پایه می باشند وازدیوار آویزان هستند توالت فرنگی های وال هنگ گفته می گردد. استفاده کردن از توالت فرنگی های وال هنگ در بخش سرویس بهداشتی مزیت های زیادی دارد که یکی از اصلی ترین مزیت آن این است که در صرفه جویی کردن آب و استفاده بهینه از آب کمک بسیار زیادی می کنند. بنابراین آشنایی با مفهوم توالت فرنگی وال هنگ، کمک زیادی در خرید موفق دارند.

زیبایی و ظرافتی که توالت فرنگی وال هنگ دارد سبب شده است تا مشتریان زیادی به سمت آن ها بیاییند.

آشنایی-با-مفهوم-توالت-فرنگی-وال-هنگ
آشنایی-با-مفهوم-توالت-فرنگی-وال-هنگ

نصب توالت فرنگی وال هنگ چگونه است؟

برخی افراد تصور می کنند که نصب توالت فرنگی وال هنگ با توالت فرنگی های معمولی یکسان می باشند. در حالی که چنین نمی باشد و نصب توالت فرنگی وال هنگ با بقیه متفاوت است. به این شکل است که در نصب کردن توالت فرنگی وال هنگ از لوله کشی  و فلاش تانک های توکار استفاده می گردد و به این صورت هم جای کمتری را اشغال می کنند. در حالی که در نصب کردن توالت فرنگی معمولی از پایه ها استفاده می کنند که بسیار جاگیر است. هم چنین نکته بسیار مهمی که در این زمینه وجود دارد این است که  پس از این که فلاش تانک را نصب کردند قسمت های اضافی جعبه فلاش تانک را برش می دهند.

همان طور که در تولید کردن آن ها از بهترین قطعات استفاده شده است باید در نصب توالت فرنگی وال هنگ هم از بهترین و با کیفیت ترین تجیهزات استفاده گردد تا در زمینه استفاده کردن از آن ها هیچ مشکلی پیش نیاید.

نصب-توالت-فرنگی-وال-هنگ-چگونه-است؟
نصب-توالت-فرنگی-وال-هنگ-چگونه-است؟

مزیت توالت فرنگی وال هنگ

در بخش های بالا تر در مورد برخی از مزیت های توالت فرنگی وال هنگ مواردی را بیان کردیم. اما تنها محدود به آن ها نمی باشد. بلکه استفاده کردن از توالت فرنگی وال هنگ مزیت های دیگری نیز دارد که در این بخش به آن ها اشاره می کنیم:

تولید صدایی که توالت فرنگی وال هنگ دارد بسیار کمتر می باشد.

مهم ترین مزیت توالت فرنگی وال هنگ کاهش مصرف آب است. با توجه به این که این نوع توالت فرنگی ها را با استفاده از تکنولوژی های روز تولید کرده اند، به این علت هم کم ترین مصرف آب را دارند. چرا که شیر آب و سیفون استفاده شده در تولید توالت فرنگی وال هنگ، مصرف آب را تا 30 درصد کاهش می هند.

به مدت چندین سال می توان از آن استفاده کرد زیرا مقاومت بالا دارد.

هم چنین دارای قابلیت تنظیم کردن ارتفاع می باشند. در توالت فرنگی های معمولی که همراه با پایه های پیش ساخته تولید می شوند ارتفاع ثابت می باشد و قابل تغییر نیست. در حالی که در توالت فرنگی وال هنگ می توان به راحتی ارتفاع را تغییر داد.

مزیت-توالت-فرنگی-وال-هنگ
مزیت-توالت-فرنگی-وال-هنگ

برخی از معایب استفاده از توالت فرنگی وال هنگ

هر محصولی در کنار این که مزیت های زیادی دارد برخی از معایب را نیز به همراه دارد. به این علت هم توالت فرنگی وال هنگ با توجه به داشتن مزیت های بسیار زیاد معایبی را نیز به همراه دارد که موارد زیر می باشند:

قیمت هایی که برای توالت فرنگی وال هنگ در بازار ها در نظر گرفته شده است معمولا بالا تر می باشند.

توالت فرنگی های معمولی را می توان به راحتی نصب کرد، اما با توجه به این که توالت فرنگی وال هنگ با استفاده از تکنولوژی های روز تولید شده است به این علت هم نصب کردن آن ها باید حتما توسط افراد کار بلد و متخصص در این زمینه انجام گیرد. در نصب کردن توالت فرنگی وال هنگ باید از کار هایی مانند جوشکاری و برش و… استفاده کرد.

یکی از مهم ترین معایب استفاده از توالت فرنگی وال هنگ این است که به دیوار با اندازه و قطر بزرگ تری نیاز دارند. با این که خود توالت فرنگی وال هنگ جای کمتری را در سرویس بهداشتی ها اشغال می کنند اما سیفون استفاده شده که باید در دیوار جاگذاری شوند نیز به قطر زیادی دارند. این نوع توالت فرنگی ها برای دیوار هایی که قطر و ضخامت کمتری دارند مناسب نمی باشند.

برخی-از-معایب-استفاده-از-توالت-فرنگی-وال-هنگ
برخی-از-معایب-استفاده-از-توالت-فرنگی-وال-هنگ

لیست قیمت توالت فرنگی وال هنگ

یکی از مهم ترین مواردی که مشتریان به هنگام خریداری کردن محصولات به آن توجه می کنند قیمت آن ها است. همان طور که در بخش های بالا تر گفته شده است قیمت توالت فرنگی وال هنگ نسبت به توالت فرنگی های معمولی بالا می باشند. چرا که در تولید کردن آن ها از تجهیزات و قطعات پیشرفته استفاه شده است. اما شما می توانید ارزان ترین لیست قیمت توالت فرنگی وال هنگ را در سایت اسنپ کالا مشاهده کنید و خرید خود را به راحتی انجام دهید. هم چنین می توانید خرید خود را از سایت اسنپ کالا به صورت اینترنتی انجام دهید.مهم ترین مزیتی که خرید های اینترنتی دارند این است که هزینه های کمتری در بردارند.

در این سایت می توانید لیست قیمت انواع توالت فرنگی های وال هنگ را با برند های مختلف مشاهده کنید و برای خرید آسان تر تصمیم گیری کنید.

دیدگاه خودتان را برای ما بنویسید

لطفا نظر خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را اینجا وارد کنید